Zapraszamy na czat z Panią Agnieszką Kieres - 22.08.2016

Zapraszamy 22.08.2016 o godzinie 10:00 na czat z Panią Agnieszką Kieres.

Temat czatu ta „ Aktywność fizyczna w klubach fitness jako środek do uzyskania pięknej sylwetki i utrzymania prawidłowej masy ciała”

Agnieszka Kieres - Ruch towarzyszył jej od najmłodszych i od zawsze był sposobem wyrażania siebie i wydatkowania nadmiaru energii. Przez 11 lat trenowała siatkówkę reprezentując swoje rodzinne miasto Chrzanów. Kontynuując zainteresowanie sportem ukończyła krakowska AWF o profilu nauczycielskim. Szukając swojej drogi życiowej i prawdziwej pasji ukończyła wiele kursów i szkoleń .
Jest instruktorem narciarstwa, piłki siatkowej, ratownikiem Wopr i trenerem 2 klasy pływania.

Pod koniec studiów po raz pierwszy poszła na zajęcia fitness i „zaraziła się” nim na dobre. Było to w 2008 roku-została wtedy instruktorem fitness i odtąd stale rozwija swój warsztat pracy uczestnicząc w licznych szkoleniach, seminariach, konwencjach oraz maratonach fitness.

Prowadzenie zajęć fitness jest dla niej okazją do ciągłego rozwoju dlatego prowadzi większość typów zajęć od siłowo-wzmacniających, poprzez choreograficzne i mentalne. Lata doświadczenia w branży pozwoliły Agnieszce zrozumieć co dla uczestniczących osób jest najważniejsze. W prowadzonych przez siebie zajęciach zwraca szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonania, bezpieczeństwo oraz mobilizująca atmosferę do ciężkiej pracy.

Lubi prace z ludźmi, która daje jej mnóstwo satysfakcji i energii.

Kwintesencją na jej treningach jest zasada: „dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”!!!

Undefined