Lista nagrodzonych w konkursie plastycznym „ŻYJMY ZDROWO!”

Undefined

 

Kategoria pierwsza klasy I-III

 

Miejsce I – Koczanów (praca nr 4)

  1. Bartosz Rusiecki
  2. Wiktoria Kot
  3. Aleksandra Słaby
  4. Wiktoria Kalisz
  5. Zofia Wydmańska

 

Miejsce II – Ostrów (praca nr 81)

  1. Wiktoria Kaczmarczyk
  2. Emilia Kwiecień
  3. Bartłomiej Makola
  4. Ewelina Rokita
  5. Justyna Sekunda

 

Miejsce III – Biórków Wielki (praca nr 37)

  1. Amelia Dej
  2. Julia Kuraś
  3. Nikola Mak
  4. Oliwia Machnik
  5. Łucja Nowak

 

Miejsce IV – Radziemice (praca nr 41)

  1. Zuzanna Mazurek
  2. Gabriela Mazurek
  3. Maria Stefańczyk
  4. Kamila Szewczyk
  5. Weronika Bucka

 

Miejsce V – Sierosławice (praca nr 10)

  1. Karol Banaś
  2. Magdalena Gargul
  3. Gabriela Potyrała
  4. Damian Ptasznik
  5. Dawid Głowacki

 

Miejsce VI – Pałecznica (praca nr 64)

  1. Oliwia Adamczyk
  2. Bartosz Kwapień
  3. Damian Gołdyn
  4. Piotr Czerw
  5. Tomasz Łudzeń

 

Miejsce VII – Czuszów (praca nr 60)

  1. Julia Pypno
  2. Julia Kaczor
  3. Marta Rogala
  4. Karolina Paluch
  5. Julia Wtorek

 

Miejsce VIII – Karwin (praca nr 17)

  1. Nikola Kożuch
  2. Jakub Stachoń
  3. Krystian Szot
  4. Aleksandra Zemła
  5. Eliza Zatorska

 

 

Kategoria druga – klasy IV-VI

 

Miejsce I – Proszowice (praca nr 136)

  1. Natalia Korż
  2. Aleksandra Łączek
  3. Emilia Francuz
  4. Patrycja Bobka
  5. Daria Walczyk

 

Miejsce II – Stogniowice (praca nr 6)

  1. Oliwia Chuchmacz
  2. Klaudia Kopeć
  3. Gabriela Nadolnik
  4. Bartłomiej Szczygieł
  5. Jakub Dudzik

 

Miejsce III – Rzędowice (praca nr 138)

  1. Anna Oraczewska
  2. Gabriela Matuszkiewicz
  3. Julia Błaut
  4. Mariola Bochenek
  5. Julita Wilk

 

Miejsce IV – Pałecznica (praca nr 90)

  1. Natalia Szydłowska
  2. Klaudia Kot
  3. Katarzyna Kopeć
  4. Justyna Sodo
  5. Milena Nowakowska

 

Miejsce V – Mniszów (praca nr 128)

  1. Jakub Stankowski
  2. Wiktoria Suchenko
  3. Karolina Szlęk
  4. Katarzyna Gajowiec
  5. Aleksandra Czajka

 

Miejsce VI – Książnice Wielkie (praca 109)

  1. Emilia Kwaśniewska
  2. Karolina Kuras
  3. Aleksandra Klasa
  4. Ewelina Siudak
  5. Anna Buczek

 

Miejsce VII – Koniusza (praca 131)

  1. Martyna Oraczewska
  2. Natalia Kłosińska
  3. Emilia Węgrzyńska
  4. Katarzyna Marek
  5. Julia Kubala

 

Miejsce VIII – Radziemice (praca 126)

  1. Dariusz Wawrzeń
  2. Aleksandra Przeniosło
  3. Krystian Skiba
  4. Tomasz Pasternak
  5. Bartosz Tasak

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!   

Do zobaczenia 11 kwietnia na wycieczce do Muzeum Chleba w Radzionkowie!