Mikołajkowe pływanie

Kto powiedział, że w grudniu nie można pływać?  Można!

Starosta Powiatu Proszowickiego serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych i średnich z całego powiatu na Mikołajkowy Maraton Pływacki.

Wydarzenie to odbędzie się dnia 7 grudnia 2017 r. w godz. 8:30 – 13:15 na Krytej Pływalni  w Proszowicach.

Niezdefiniowany

Filmowe podsumowanie projektu

Z dniem 31 października br. Powiat Proszowicki zakończył realizację kolejnego projektu z funduszy norweskich, tym razem polegającego na wymianie doświadczeń w zakresie zdrowia – poprzez wizyty studyjne -  między Proszowicami a Nordland w Norwegii.

Projekt był finansowanego z Funduszu Współpracy Dwustronnej i budżetu państwa.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmowej relacji z całego przebiegu projektu pn. "Zdrowie i dobrostan – procedury i kryteria w szkołach. Promocja zdrowia w placówkach edukacyjnych Powiatu Proszowickiego i Nordland”.

 

Niezdefiniowany

Z wizytą w Norwegii

W dniach 22-25 sierpnia 2017 delegacja polska wzięła udział w planowanej wizycie studyjnej w stolicy województwa Nordland – Bodø w Norwegii.

Niezdefiniowany

Zdrowie psychiczne, baza sportowa, warsztaty z dietetykami – kolejny dzień wizyty norweskiej

8 czerwca był dla delegacji norweskiej równie wypełniony jak poprzedni. Przed południem uczestniczyli oni wraz z przedstawicielami  Zarządu Powiatu Proszowickiego  jak i zaproszonymi gośćmi, w prelekcji  dr Iwony Sikorskiej – psychologa klinicznego oraz wykładowcy na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, na temat zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Polski

Spotkanie z delegacją norweską w Proszowicach

7 czerwca odbyła się w budynku niedawno wybudowanej przez Powiat Proszowicki nowej siedziby Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Proszowicach, konferencja poświęcona zdrowiu dzieci, zarówno tych w Polsce jak i w Norwegii.

Polski

Norwegowie są już w Polsce

Od poniedziałku mamy zaszczyt gościć delegację norweską w naszym kraju, w ramach realizowanego przez Powiat Proszowicki projektu finansowanego z Funduszu Współpracy Dwustronnej.

Polski

O zdrowiu ciąg dalszy – tym razem na bezpośrednich spotkaniach z Norwegami

Powiat Proszowicki rozpoczął realizację kolejnego projektu dotyczącego zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, finansowanego z funduszy norweskich i budżetu państwa.

Niezdefiniowany

Na zakończenie - konferencja

Ostatnim akcentem programu edukacji prozdrowotnej, realizowanego w szkołach podstawowych powiatu proszowickiego ze środków funduszy norweskich, była konferencja podsumowująca, zorganizowana 25 kwietnia w Opatkowicach. W konferencji udział wzięły władze Powiatu, przedstawiciele samorządu i realizujący projekt.

Niezdefiniowany

Strony